Nasz kodeks & my

Nasz zespół tworzą pasjonaci odżywiania, kosmetyków naturalnych, suplementów diety i odżywek, ruchu i ogólnie zdrowego trybu życia. Począwszy od mnie, przez naszego wspaniałego redaktora naczelnego Zorkę, po wszystkich naszych współpracowników, bez których po prostu nie byłoby to możliwe.

Będę bardzo szczęśliwy, jeśli poznasz nas dzisiaj, abyś wiedział, kto tak naprawdę pisze dla Ciebie artykuły.

Hana Terberová

Autor strony

„Jestem Hana i zdrowy tryb życia stał się mi tak bliski, że nie wyobrażam sobie go inaczej. Uwielbiam naturalne kosmetyki, żywność BIO i EKO, zdrową żywność, ruch i naturę. Lubię przekraczać granice, pokonywać przeszkody i wspinać się na szczyt. Jestem cyfrowym nomadą, co oznacza, że ​​podróżuję po całym świecie, więc za każdym razem znajdziesz mnie w innej części świata. Wierzę, że na nasze zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne – duży wpływ może mieć nasz styl życia.”

Zorka Švarcová

Redaktor naczelny

„Odpowiadam za funkcjonowanie całej czeskiej wersji strony Nutriele (Život a výživa), od wymyślania tematów, poprzez wybór produktów i zdjęć, aż po publikację samych artykułów. A ponieważ zdrowy styl życia nie jest mi obcy, czasem sama piszę artykuł. Jestem wielką fanką naturalnych kosmetyków, które pomagają mi walczyć z atopowym zapaleniem skóry. Nie wyobrażam sobie życia bez cappuccino, aw wolnym czasie lubię uprawiać jogę, czytać, robić zdjęcia i oglądać filmy lub seriale.“

Linkedin | Instagram | Elle | Książka

Adrianna Broda

Tłumacz & copywriter

„Nazywam się Adrianna. Jestem tłumaczką i copywriterką. Uwielbiam czytać, wędrować po górach i próbować jak najwięcej nowych rzeczy, zwłaszcza w kontekście sportowym. Uwielbiam być wśród ludzi, by poznawać perspektywy i opinie innych osób. Wolny czas najchętniej jednak spędzam na łonie natury, najczęściej z ciężkim plecakiem i własnym namiotem. To tam mogę się naprawdę wyciszyć, poukładać swoje myśli i zebrać energię na kolejne przygody i wyzwania, zarówno zawodowe, jak i prywatne.“

Linkedin 

Kasia Aleksov

Tłumacz & copywriter

„Jestem Kasia. Na co dzień zajmuję się tłumaczeniami i moją małą córeczką. W wolnych chwilach zamieniam klawiaturę i zabawki mojego dziecka na tablet graficzny, i wchodzę w świat rysunku. Kocham rysować i uczę się tworzyć grafikę wektorową. Poza tym lubię dobre i zdrowe jedzenie, dlatego dużo czasu spędzam w kuchni, eksperymentując w tworzeniu posiłków dla mojej rodziny. Interesuje mnie też kultura Bałkanów i uwielbiam się uczyć słowiańskich języków.“

Linkedin

Jesteś zainteresowany tym, jak dobieramy produkty?

  • Produkty przechodzą dokładne badania podczas selekcji. Najpierw wybieramy TOP kandydatów.
  • Następnie dokładnie je badamy, sprawdzamy ich jakość i wybieramy te najlepsze.
  • Następnie oceniamy rzeczywiste wrażenia użytkownika, stosunek ceny do wydajności i inne parametry.
  • Następnie zestawiamy porównanie najlepszych.

O czym jest magazyn Nutriele?

Magazyn Życie i Odżywianie powstał, aby edukować naszych czytelników w zakresie żywienia i zdrowia. Od samego początku jego celem było dostarczenie Wam, naszym czytelnikom, wysokiej jakości i prawdziwych informacji na temat zdrowego odżywiania, stylu życia i wszystkiego, co z tym związane.

Dlaczego?

Bo zdrowy styl życia jest niezwykle ważny i nie wiele osób zna wszystkie pojęcia w dzisiejszych czasach.

Z jednej strony słyszymy, że węglowodany to zło i należy ich unikać, a z drugiej, że jemy ich za mało. Z jednej strony mówi się nam, że kawa jest zła i że kofeina nam szkodzi, a z drugiej, że kofeina powoli przedłuża życie. Jedni powiedzą Ci, że weganizm to najzdrowszy styl odżywiania, a inni, że bez mięsa brakuje Ci niezbędnych składników odżywczych i białka. Czy mam kontynuować?

Z tych powodów uruchomiliśmy informacyjną stronę Życie i odżywianie – aby poprowadzić Cię przez świat odżywiania tak daleko, jak to możliwe, abyś mógł potem sam ocenić, czy żyjesz zdrowo, czy nie.

W końcu zdrowe życie dla każdego oznacza coś trochę innego. Wszyscy jesteśmy ustawieni trochę inaczej, wszyscy mamy genetyczne predyspozycje do czegoś innego i każdemu z nas może wtedy odpowiadać nieco inny styl odżywiania, a może inny krem do skóry, szampon, czy styl ćwiczeń. Chodzi mi o to, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i absolutnie najlepiej będzie, jeśli sami wyrobimy sobie zdanie na temat zdrowego stylu życia.

Możemy Ci w tym pomóc, kontynuując tworzenie wysokiej jakości treści, które mogą dać Ci nowe spojrzenie na zdrowie.

Czego się z nami nauczysz?

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji i kategorii.

  • Do wyboru mamy na przykład kategorię zdrowe odżywianie lub fitness, gdzie znajdziemy informacje o żywieniu, sporcie, fitnessie i ogólnym aktywnym stylu życia.
  • Możesz również odwiedzić naszą rozbudowaną kategorię odchudzania, skupioną na pomocy w zrzuceniu zbędnych kilogramów.
  • Inną kategorią jest na przykład duża kategoria uroda, gdzie obejmujemy (w większości) kosmetyki naturalne wszelkiego rodzaju – od kremów i pielęgnacji skóry, przez pielęgnację włosów, makijaż, po konkretne kategorie urody.
  • Nie można nie wspomnieć o kategorii ciąża i dziecko, gdzie znajdziecie artykuły dla mam, niemowląt i dzieci, starające się jak najbardziej pomóc mamie (i tacie i dzieciom) i uprzyjemnić życie.
  • Na koniec znajdziesz naszą kategorię witaminy i superfoods, gdzie skupiamy się na naturalnych lekach, superfoods, adaptogenach, medycynie chińskiej i wielu innych.

Oczywiście znajdziesz tu znacznie więcej, jak choćby artykuły z kategorii gospodarstwo domowe czy konkretne problemy i ich rozwiązania oraz wiele, wiele innych artykułów.

Czyli podsumowując prosto, znajdziesz tu treści, które mają Ci pomóc. Najczęściej po to, aby rozwiązać problem lub pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Stawiamy na naturę, ekologię i zdrowie. Dlatego zawsze staramy się polecać produkty naturalne, a nawet organiczne czy ekologiczne, niezależnie od tego, czy są to suplementy diety, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego czy cokolwiek innego.

Wierzymy, że bliżej nam do natury niż do syntetyków i powinniśmy dostarczać naszym organizmom tylko to, co najlepsze. Dlatego z prawdziwą starannością podchodzimy do rankingów produktów i ogólnego tworzenia treści.

Nasz zespół tworzą pasjonaci zdrowego stylu życia, a to pozwala nam robić to, co robimy dobrze!

Jakie informacje ci przekazujemy?

Wszystkie informacje, które znajdziesz na naszej stronie, są napisane zarówno z sercem, jak i z ogólnym obszernym badaniem. Artykuły tworzone są kompleksowo z wielu źródeł, zarówno online, offline, jak i wielu osobistych doświadczeń.

Staramy się przedstawić informacje w sposób jak najbardziej przejrzysty i ludzki.

Po prostu chcemy, abyś mógł sam ocenić, czy jedzenie, które zamierzasz zjeść, jest zdrowe lub co oznacza napis na opakowaniu 350kcal/1460kJ.

Lubimy prostotę i prawdę. Dlatego pod artykułami umieszczamy linki do przydatnych zasobów i odnośników, które zazwyczaj prowadzą do dużej i godnej zaufania strony internetowej, dzięki czemu możesz poczytać o danym temacie gdzieś indziej niż u nas i sprawdzić rzetelność informacji. Więcej o zaufanych źródłach znajdziesz tutaj.

Jak tworzymy nasze artykuły?

Artykuły na polskiej stronie Nutriele są tworzone z czeskich artykułów na naszej stronie o tej samej nazwie. Wszystkie artykuły są pisane przez profesjonalistów i pasjonatów zdrowego stylu życia. Następnie za artykuły przejmują Kasia lub Adrianna, które tłumaczą artykuły i sprawdzają, czy wszystko jest w porządku.

Chcesz się z nami połączyć?

Możesz skontaktować się z nami pod adresem info@zivotavyziva.cz.